Frontend Routing (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Node
tr: Düğüm

en: Key
tr: Anahtar

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: Alias
tr: Takma ad
