Frontend Routing (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Key
ca: Clau

en: Keys
ca: Claus

en: Alias
ca: Àlies
