Frontend Routing (1.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Node
cs: Uzly

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Key
cs: Klíč

en: Keys
cs: Klíče

en: Aliases
cs: Aliasy
