Frontend Routing (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Key
fi: Avain

en: Keys
fi: Avaimet
