Frontend Routing (1.0.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Node
fr: Nœud

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Key
fr: Clef

en: Keys
fr: Clés

en: Aliases
fr: Alias
