Frontend Routing (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Key
he: מפתח

en: Alias
he: מיקום
