Frontend Routing (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Node
uk: Матеріал

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Key
uk: Ключ

en: Keys
uk: Ключі

en: Alias
uk: Синонім

en: Aliases
uk: Синоніми
