Frontend Routing (1.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Node
bg: Материал

en: Key
bg: Ключ

en: Alias
bg: Псевдоним
