Frontend Routing (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Node
cy: Nod

en: Key
cy: Allwedd

en: Alias
cy: Arallenw
