Frontend Routing (1.0.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Node
ku: گرێ

en: Key
ku: کلیل

en: Alias
ku: نازناو
