Frontend Routing (1.0.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Alias
bo: མིང་གཞན
