Frontend Routing (1.0.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Node
ru: Материал

en: Key
ru: Ключ

en: Keys
ru: Ключи

en: Alias
ru: Синоним

en: Aliases
ru: Синонимы
