Frontend Routing (1.0.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Node
gu: નોડ

en: Key
gu: ચાવી

en: Alias
gu: ઉપનામ
