Frontend Routing (1.0.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Node
lt: Mazgas

en: Key
lt: Raktas

en: Alias
lt: Pervadinimas
