Frontend Routing (1.0.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Node
lv: Mezgls

en: Key
lv: Atslēga

en: Alias
lv: Aizstājvārds
