Frontend Routing (1.0.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Node
oc: Nosèl

en: Key
oc: Clau

en: Keys
oc: Clés

en: Alias
oc: Aliàs
