Frontend Routing (1.0.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Key
km: សំខាន់

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
