Frontend Routing (1.0.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Node
sk: Uzol

en: Key
sk: Kľúč

en: Keys
sk: Kľúče
