Frontify (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: General
da: Generelt

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: The path '@uri' is invalid.
da: Stien '@uri' er ugyldig.
