Frontify (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: General
ar: عام

en: Debug
ar: تنقيح

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
