Frontify (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Original image
ca: Imatge original

en: Debug
ca: Depuració

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
