Frontify (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: General
el: Γενικά

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
