Frontify (2.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: General
et: Üldine

en: Debug
et: Siluma

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: The path '@uri' is invalid.
et: Teekond '@uri' on kehtetu.
