Frontify (2.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: General
he: כללי

en: URI
he: כתובת URI

en: Debug
he: אתר באגים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
