Frontify (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: General
ja: 全般

en: Debug
ja: デバッグ

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: The path '@uri' is invalid.
ja: パス '@uri' が不正です。

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ja: この説明文は、スクリーンリーダーによる読み上げや、画像がロードされていないときに表示するために使われます。アクセシビリティを保つために重要です。
