Frontify (2.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: asset
nl: activa

en: General
nl: Algemeen

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: The path '@uri' is invalid.
nl: Het pad ' @uri' is ongeldig.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.
