Frontify (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Original image
eu: Irudi originala

en: General
eu: Orokorra

en: Debug
eu: Araztu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
