Frontify (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
