Frontify (2.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: General
hr: Općenito

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
