Frontify (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: General
ku: گشتی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
