Frontify (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: General
vi: Tổng quát

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
