Frontify Assets (1.0.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Image
eu: Irudia

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Debug
eu: Araztu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
