Frontify Assets (1.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Image
is: Mynd

en: URL
is: vefslóð

en: File Size
is: Skráarstærð

en: File name
is: Skráarnafn

en: File size
is: Skráarstærð

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt
