Frontify Assets (1.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Image
oc: Imatge

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Debug
oc: Depuracion

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
