Frontify Assets (1.0.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Image
bn: ছবি

en: URL
bn: ইউআরএল

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: General
bn: সাধারণ

en: Debug
bn: ডিবাগ
