Frontify Assets (1.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Image
bs: Slika

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Alt text
bs: Alt tekst
