Frontify Assets (1.0.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Image
hi: चित्र

en: URL
hi: यूआरएल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: File size
hi: फ़ाइल का साइज़

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: General
hi: सामान्य

en: URI
hi: यूआरआइ

en: Debug
hi: डिबग

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
