Frontify Assets (1.0.4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Image
ca: Imatge

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Debug
ca: Depuració

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: File Mime Type
ca: Tipus MIME del fitxer

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
