Frontify Assets (1.0.4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Image
lv: Attēls

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
