Frontify Assets (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Image
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
