Frontify Assets (1.0.5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Image
hu: Kép

en: URL
hu: Webcím

en: File Size
hu: Fájlméret

en: File name
hu: Fájlnév

en: File size
hu: Fájlméret

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: File Mime Type
hu: Fájl MIME típus

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: The path '@uri' is invalid.
hu: Az '@uri' útvonal érvénytelen.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hu: A kép rövid leírása. Mindaddig ez a szöveg látszik a kép helyén, amíg az nem töltődik be. A képernyőolvasók számára akadálymentesség, a keresőrobotok számára pedig keresőoptimalizálás miatt fontos.
