Frontify Assets (1.0.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
