Frontify Assets (1.0.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ
