Frontify Assets (1.0.5) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Image
tr: Resim

en: File name
tr: Dosya ismi

en: File size
tr: Dosya boyutu

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: General
tr: Genel

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: The path '@uri' is invalid.
tr: '@uri' yolu geçersiz.
