Frontify Assets (1.0.5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى
