Frontify Assets (1.0.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Image
bo: པར་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
