Frontify Assets (1.0.6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Debug
lt: Derinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.
