Frontify Assets (1.0.6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Image
ps: انځور

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز
