Frontify Assets (1.0.6) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Image
ro: Imagine

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: File name
ro: Numele fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: URI
ro: URL

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: File Mime Type
ro: Tip MIME a fișierului

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: The path '@uri' is invalid.
ro: Calea '@uri' nu este validă.

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.
