Frontify Assets (1.0.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Image
sl: Slika

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Debug
sl: Razhroščevanje
